Star Programa Star

BEHIN-BEHINEKOA

EKAINAK 9 OSTIRALA

(L.T. 9:37 am – H.T. 15:59 pm – coef. 97)


13.00etan “Ongietorria” IBERDROLA BILBAO WORLD SUP CHALLENGE “Village”, Uribitarte.
“Ongietorria emateko Bilera”.
Prentsaurrekoa.
Asteburua azaltzea.
Lehiakideak kazetariei aurkeztea
– argazki-saioa, itv eta “ekintza” erakusteko ondorengo lasterketa...


13.30tik 18:00etara ELITE / AMATEUR / JUNIORRAK / UMEAK KATEGORIAn
izena eman izana baieztatzea       
+ Taulen bilduma karpa handian Pio Baroja Plazan.
Lehiakideek web-orrian 00:00h-etarako osteguna baino lehen izena eman behar izango dute. 


15:00etan
“Wellcome Bwaters  FUN RACE"
Stand Up Paddle erakusketa-lehiaketa, clinics.
Argazki sesio Ofiziala.


18:00etan
Erregistro Bulegoaren itxiera.



19:30etan Hasierako Ospakizun Ofiziala. IBERDROLA DORREAEN. 

ELITE Kategoria eta Autoritateak.







EKAINAK 10 LARUNBATA
(L.T. 10:27 am – H.T. 16:47 pm – coef 100)

9:00etatik 14:00etara   IBERDROLA BILBAO WORLD SUP CHALLENGE “Village”, URIBITARTE
Azkeneko Erregistro konfirmapenak eta taulen bilduma karpa handian Pio Baroja Plazan.

Lehiakideek web-orrian 00:00h-etarako osteguna baino lehen izena eman behar izango dute. (Larunbatean erregistroen berrespena soilik egin ahal izango da)



11:00 etan UMEEN KATEGORIA. "TXIKI RACE" Lasterketa. (Taula libreak ditugu)


13:00 etan IBERDROLA BILBAO WORLD SUP CHALLENGE “Village”, URIBITARTE.ELITE / AMATEUR /JUNIOR KATEGORIETARAKO Bildutako LEHIAKIDEAK.LONG DISTANCE lasterketaren arauak.


13:30etan “TXIKI RACE” lasterketaren sari banaketa


14:00etatik 15:30etara
Lunch Time IBWSC Village-ean.


16:00etan Taulak itsas-adarrera botatzea irteera puntura joateko ELITE / AMATEUR / JUNIOR.


16:30etan Long distance lasterketaren irteera.


20:30etan IBERDROLA BILBAO WORLD SUP CHALLENGE 2016 "Village", Uribitarte
Festa Ofiziala "Bwaters Musika Festa".

IGANDEA EKAINAK 11

(L.T. 11:14 pm – H.T. 17:35 pm – coef 100)

10.00 h Sprint Amateur: Bakoitza bere tablarekin eta Up to 14.

11.30 h Red Paddle Junior Sprint. 6 rider gehienezko mauka.Guztiak, antolatzaileek ekarritako 10'6 Red Paddle tabla puzgarri berdinekin.

12.30 h  Red Paddle Dragon Racing.

22’ ko Red paddle tablak 4 parte-hartzaile bakoitzeko. 6 tabla gehienezko mauka. Batera elite eta amateur

14.00 h IBERDROLA BILBAO WORLD SUP CHALLENGE 2017 “Village”, Uribitarte.

Sari banaketa ofiziala eta amaierako ekitaldia.